ردیاب جدید ماهواره ای : شاید از مدت‌ها پیش نام ردیاب خودرو را در میان ابزارهای حفاظتی خودرو شنیده‌اید اما هنوز اطمینان ندارید که این وسیله برای شما مناسب است. شاید دلیلش کمبود آگاهی از کاربرد این نوع ابزارهای هوشمند باشد. این روزها نمونه‌های جدیدی از ردیاب‌های پیشرفته مانند ردیاب جدید ماهواره‌ای به بازار معرفی‌ شده است که با قابلیت‌های گسترده‌ای که دارد رقابت شدیدی در بازار ایجاد کرده است. این محصول در شرایط حاضر کوچک ترین نمونه ردیابهای عرضه شده به بازار است.

ردیاب ماهواره‌‌ای چگونه کار می‌کند

در فرصتی که در این مقاله دست داده ‌است می‌خواهیم اطلاعاتی در خصوص ردیاب‌های جدید بازار ارائه دهیم تا اگر قصد خرید جی‌پی‌اس ردیاب خودرو را دارید انتخاب مناسب و منطقی داشته باشید.

معرفی محصول ردیاب جدید ماهواره ای

همان‌طور که در مقالات گذشته به ‌دفعات اشاره کردیم با ظهور ردیاب‌ها به زندگی مدرن حالا دیگر امکان سرقت خودرو یا هر نوع وسیله نقلیه دیگری تقریباً به صفر رسیده ‌است. ردیاب وسیله کوچکی به ‌اندازه قوطی کبریت یا کمی بزرگ‌تر است که در خودرو و انواع وسیله نقلیه مانند موتورسیکلت جاسازی می‌شود.

نحوه عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که سیگنال‌های ماهواره‌ای از طریق ماهواره‌هایی که در اطراف زمین هستند دریافت می شود و وضعیت جغرافیایی خودرو، میزان سرعت و زاویه حرکت آن به صاحب خودرو مخابره می‌شود. در مواقع اضطراری که خودرو مورد سرقت قرار میگیرد می توانید با ارسال یک پیامک ساده خودرو را خاموش کنید.

در این حالت سرعت حرکت خودرو به تدریج به کمتر از 10 کیلومتر در ساعت رسیده و خاموش می شود. این ردیابها با ارسال سیگنالهای قوی شرایط اضطراری را به صاحب خودرو اطلاع می دهند.

نکته قابل‌توجه این است که ردیاب‌ها دو قابلیت رهیابی و ردیابی دارند. اگر تنها نیاز به دسترسی به مسیریابی خودرو دارید دستگاه ردیاب خودرو یا نویگیشن به کارتان می‌آید. اما اگر هدف شما تامین امنیت خودرو است حتما باید از سیستم‌های ردیاب حرفه‌ای ماشین استفاده کنید.

ویژگی‌های ردیاب خودرو ماهواره ای

خوشبختانه این سخت‌افزار طوری طراحی ‌شده است که می‌توانید آن را به ‌راحتی در انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین و موتورسیکلت‌ها به‌طور مخفی نصب کنید. با این اوصاف سارقان به ‌راحتی به محل آن دسترسی پیدا نمی‌کنند.

از این رو هنگامی‌که خودروی شما به ردیاب GPS مجهز است، می‌توانید موقعیت جغرافیایی خودرو را در پنل کاربری مشاهده کنید.

اهمیت ردیاب جی‌پی‌اس خودرو

با وجود تجهیزات ردیاب خودرو علاوه ‌بر این‌که دیگر نگرانی از بابت سرقت خودرو وجود ندارد بلکه می‌توانید با خیال راحت خودروی شخصی تان را به مشتری، کارمند یا دوستان به‌عنوان امانت بسپارید. ردیاب لحظه به لحظه موقعیت خودرو را اعم از مکان جغرافیایی، میزان سرعت و عبور از محدوده‌های جغرافیایی خاص شناسایی کرده و برای شما ارسال می‌کند.

در چنین مواردی اطلاعات مسیر از طریق اینترنت به گوشی همراه شما فرستاده ‌شده و قابل‌مشاهده خواهد بود.

ضرورت نصب ردیاب جی‌پی‌اس

ردیاب جدید ماهواره ای : با توجه به توضیحاتی که تاکنون داده ‌شد احتمالاً متوجه شده‌اید که نصب دستگاه ردیاب جی‌پی‌اس تا چه اندازه مزایای بزرگی را نصیبتان می‌کند. شما به‌ عنوان صاحب یک وسیله نقلیه در هر لحظه با هر میزان فاصله‌ای از خودرو موقعیت آن را به‌طور دقیق دریافت می‌کنید. بنابراین می‌توانید با خیال راحت خودرو را در هر جایی‌که می‌خواهید اطراف محل کار، کوچه و خیابان پارک کنید بدون این‌که نگران مشکلی باشید.

در ترددهای شهری و ماموریت‌ها با کمک ردیاب جدید ماهواره ای از هر فاصله ای موقعیت خودرو را چک کنید. درست است که خرید ردیاب خودرو ممکن است هزینه‌های بیشتری نسبت به بودجه به شما تحمیل کند، اما در مقایسه با ارزش دارایی‌ها و اموال تان قطعا قابل توجه نخواهد بود.

ردیاب جی‌پی‌اس هوشمند مانعی در برابر سرقت

ردیاب جدید ماهواره ای : دستگاه‌های ردیاب خودرو نسل جدیدی از دزدگیرها به شمار می‌روند که البته دیگر نقص های بزرگ دزدگیر مانند سروصدای زیاد و از دسترس خارج شدن را ندارند. به کمک ردیاب جدید ماهواره‌ای امکاناتی نظیر شنود صدای داخل کابین، خاموش کردن خودرو از راه دور، نمایش لحظه‌ای مسیر حرکت خودرو و مشاهده محل توقف‌های خودرو همراه با زمان توقف و ….. را دریافت می‌کنید.

برای خرید ردیاب خودرو 303 کلیک کنید

سخن پایانی

بعد از این‌که برای خرید ردیاب هوشمند تصمیم قطعی گرفتید حالا می‌توانید با مشاوره با متخصصان ردیاب کوچک و قابل اتصال به سیستم برق خودرو یا به‌ صورت مغناطیسی با باتری داخلی تهیه کنید. پس ‌از نصب ردیاب داخل خودرو مراحل اتصال آن به اپلیکیشن روی موبایل شخصی به‌سادگی و در مدت کوتاهی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.